zobacz wszystkie »

Obóz młodzieżowy Grecja 2017

Kategoria: Obozy i kolonie
Cena: 1680,00 PLN

 RIWIERA OLIMPIJSKA - to region turystyczny otoczony od wschodu przez Morze Egejskie, a od zachodu przez masyw górski Olimpu. Łączy w sobie dwa najpiękniejsze elementy krajobrazowe morze i góry. 


Paralia Skotina (Skotina Beach) - Paralia Skotina (Skotina Beach) - jest to miejscowość leżąca na Riwierze Olimpijskiej pomiędzy Leptokarią  a Platamonas, u podnóża góry Olimp. Połączenie gór z jednej strony oraz morza z drugiej tworzy jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj można rozkoszować się  wypoczynkiem przez cały rok. Położenie Skotiny zachęca zarówno do pieszych wędrówek (np. zamek w Platamonas, targ w Leptokarii) jak i dalszych wycieczek na górę Olimp, wyspę Skiatos, do Aten czy na Meteory.

ZAKWATEROWANIE – Hotel "LIVITHRA" (2*)- położony jest nad  morzem   w miejscowości Skotina, 30 km od Katerini i 100 km od Salonik. Pokoje 3-,4-, 5- osobowe ( część pokoi z łóżkami piętrowymi ) z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się : basen, bar. Hotel posiada także przepiękną, piaszczystą plażę, ciągnącą się na długości kilku km. Odległość hotelu do plaży wynosi ok. 350 m.

 

Terminy 2017 i ceny :

Wyjazd           Pobyt (10 dni)        Powrót         Cena (12 dni)

15.07.2017    16.07 - 25.07       26.07.2017      1680 zł  

24.07.2017    25.07 - 03.08       04.08.2017      1680 zł 

 


ŚWIADCZENIA :
* PRZEJAZD komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, dvd , wc)
* ZAKWATEROWANIE : 9 noclegów w Skotinie w Hotelu LIVITHRA 2* ( pokoje 3-,4-, 5- osobowe, cześć pokoi z łożkami piętrowymi,  z łazienkami) ; obiekt z basenem , 250 m od plaży;
* WYŻYWIENIE : 3 posiłki dziennie (kuchnia grecka i europejska) . Do śniadań do picia kawa, herbata, sok. Do obiadów i kolacji podawana jest woda.
* SUCHY PROWIANT na drogę powrotną
* OPIEKA doświadczonych wychowawców
* OPIEKA pilota na trasie, rezydenta na miejscu
* UBEZPIECZENIE: NW ( do 10000 zł ); KL ( do 10000 Euro )

RAMOWY PROGRAM:
1 dzień- wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię
2 dzień- przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych spotkanie organizacyjne zapoznanie się z regulaminem obozu. Zakwaterowanie od godz. 14.00.
Dziesięciodniowy pobyt z ciekawym programem sportowo-rekreacyjnym : plażowanie, siatkowka, liczne konkursy, spacery po okolicy. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych .
11 dzień- Śniadanie, wykwaterowanie, sprawdzenie pokoi, ostatni spacer po Skotinie. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.
12 dzień- przyjazd do Wrocławia w godzinach późnych wieczornych.

UWAGI :

Obowiazowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : 10 zł/os.

Nieobowiązkowy PASZPORT!!!! ( możliwość podróżowania tylko z dowodem osobistym ) ;
-Cena nie obejmuje wycieczek fakultatywnych organizowanych przez partnera greckiego: Meteory (ok.35 euro), Ateny (ok.40 euro), Saloniki ( ok.30 euro ), Rejs na Wyspę Skiathos (ok. 40 euro ), Olimp (ok.20 Euro), Waterland (ok. 40 Euro)
-Czas wschodnioeuropejski godzina do przodu
-Podróż trwa ok. 28 h- prosimy zaopatrzyć się w drobne euro i prowiant na drogę.
- Plaże ogólnodostępne, bezpłatne. Leżaki i parasole za dodatkową opłatą.

Rozkład jazdy Obóz Młodzieżowy Grecja

 

Miejsce wsiadania godzina
Katowice
stacja BP, 3 stawy
9:00
Opole
Stacja Orlen, ul. Wrocławska w okolicy C.H. Karolinka
7:30
Wrocław
ul. Sucha, PKS ( Dworzec Tymczasowy )
6:00

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Ateny
Całodzienny wyjazd do jednego z najważniejszych miast świata antycznego. Stolica Grecji zamieszkana przez około 40% ludności kraju. Zwiedzanie Portu Pireus, wzgórza Akropol ze słynnym Partenonem, Agory Greckiej i Placu Syntagma. Krótki pobyt na Place najstarszej dzielnicy ateńskiej, leżącej u stóp akropolu. Możliwość zakupu pamiątek. W drodze powrotnej postój przy pomniku wodza Leonidasa. Wyjazd w nocy około 00:30 - 01:00 w zależności od biura które organizuje wycieczkę.
Meteory
Średniowieczne klasztory -zawieszone” na wielkich, sprawiających wrażenie niedostępnych skałach. To niezwykłe miejsce ascezy i modlitwy połączone z wizytą w największej w Grecji pracowni ikon bizantyjskich. Zwiedzanie również doliny Tembi z Sanktuarium św. Paraskewy, która w Grecji odpowiedzialna jest za zmysł wzroku. Legendy mówią, że każdy kto przemyje oczy w tym źródle, będzie na zawsze piękny. Wyjazd na wycieczkę rozpoczyna się w godzinach rannych około 06:00 - 07:00 powrót w godzinach późno popołudniowych.
Saloniki
W godzinach rannych wyjazd do Salonik. To tutaj znajduje się drugi co do wielkości port, który łączy Europę z krajami Wschodu. Miasto zostało założone w 316 p.n.e. przez cesarza Kassandrosa i nazwane zostało imieniem jego żony - Thessaloniki. Zwiedzanie: muzeum archeologiczne lub bizantyjskie, Bazylika św. Demetriusza. Po krótkim objeździe wokół miasta przewidziany jest 2-godzinny czas wolny. Powrót w godzinach popołudniowych.
Wyspa Skiathos
Rejs statkiem połączony z szaloną zabawą, widokami zapierającymi dech w piersiach, cudowna plażą ze --złotym piaskiem”i uroki wyspiarskiej atmosfery - tak w skrócie można opisać wycieczkę na Skiathos, jedną z wysp archipelagu Sporad Północnych uważaną za jedną z piękniejszych w Grecji. Wyjazd w godzinach wczesnorannych powrót późnym wieczorem. Cena około 40-45 euro za osobę dorosłą
Olimp
Odwiedziny u bogów olimpijskich przy tym wspaniałe tradycyjne, greckie wioski, malowniczy wąwóz rzeki Enipeas oraz schronisko górskie. To tylko niektóre z atrakcji jakie zobaczycie poruszając się po stokach olimpu. Wyjazdy na Stoki Olimpu zazwyczaj zaczynają się około godziny 07:00-09:00 a powrót w godzinach popołudniowych.
Waterland
Całodniowa wycieczka rozpoczynająca się w godzinach rannych. Przejazd autokarem do miejscowości Tagarades, oddalonej od Salonik 20 km, gdzie znajduje się miasteczko wodne, które oferuje niezapomnianą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na terenie parku wodnego znajduje się duża ilość basenów, zjeżdżalni, kafejek, restauracji, korty tenisowe, itp.

 

kraj Grecja
miejscowość Skotina
termin Lato 2017
długość 12 dni
dojazd autokarem
wyżywienie śniadania, obiady, kolacje
Zapytaj o produkt

NAJBLIŻSZE WYJAZDY

najblizsze wyjazdy

WYCIECZKI DO PRAGI

wycieczki do pragi

WYCIECZKI OBJAZDOWE

wycieczki objazdowe

KOMUNIKATY

wycieczki objazdowe

OBOZY I KOLONIE

Obozy i kolonie

Długi weekend sierpniowy

oferty na dlugi weekend

WYNAJEM AUTOKARÓW

aut

OFERTA DLA GRUP

autokar Grecja mały

STREFA AGENTA

log5

POBIERZ KATALOG 2017

katalog2017