W rytmie Włoch 26.04-03/04.05.2024

REZERWACJA Drukuj
Kategoria: Wycieczki objazdowe
Dodany przez: Eltur
Cena: 2550,00 PLN

W rytmie Włoch


Wenecja – San Marino – Asyż - Rzym – Watykan – Florencja - PadwaTERMIN:                      CENA
26.04-03/04.05.2024    2550 zł/os.  ŚWIADCZENIA:
ZAKWATEROWANIE:  6 noclegów w hotelach 2/3*: 1 nocleg w Lido di Jesolo lub okolicy, 1 nocleg w okolicy Rimini, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicy Chianciano Terme, 1 nocleg w okolicy Padwy (pokoje 2, 3- osobowe z łazienkami)
 WYŻYWIENIE: 6 śniadań kontynentalnych, 6 obiadokolacji ( serwowane, 3 dania)
PRZEJAZD: autokarem (klimatyzacja, wc, DVD)
OPIEKA: pilota
UBEZPIECZENIE: NNW (do 10 000 zł) i KL (do 10 000 euro)
FUNDUSZE TFG i TFP


RAMOWY PROGRAM:
26.04: Wyjazd z Wrocławia ( ul. Sucha, Dworzec PKS, Galeria Wroclavia ) o godz. 22.00. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.
27.04: W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu nad Morzem Adriatyckim. Odpoczynek w kurorcie nadmorskim Lido di Jesolo. Obiadokolacja. Nocleg.
28.04: Po śniadaniu przejazd do Wenecji. Spacer po mieście Św. Marka -  Piazzetta i Piazza di San Marco, wzorowana na kościele Dwunastu Apostołów w Konstantynopolu Bazylika św. Marka, słynny Most Westchnień, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most i dzielnica Rialto, dzięki której Wenecja zyskała miano bazaru Europy. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Rimini. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
29.04: Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do San Marino.  Zwiedzanie najstarszej republiki świata malowniczo położonej na wzgórzu Monte Titano z widokiem na Apeniny i Morze Adriatyckie. Spacer wśród średniowiecznej architektury miasta: otaczające dawny gród mury obronne z Bramą św. Franciszka, Twierdza La Rocca o Guaita, Ratusz Palazzo Pubblico, Bazylika św. Marina oraz taras widokowy. Przejazd do do miasta św. Franciszka- Asyżu: Bazylika św. Franciszka, Piazza Comune, Bazylika św. Klary - miejsce wiecznego spoczynku wiernej towarzyszki św. Franciszka. Przejazd do hotelu pod Rzymem. Obiadokolacja. Nocleg.
30.04: Śniadanie. W programie m.in. Watykan (zwiedzanie - Bazyliki i Placu Św. Piotra), spacer Rzym barokowy i antyczny wraz z zwiedzaniem Zatybrza, plac del Popollo, Piazza Navona z fontanną Neptuna, Czterech Rzek, Panteon - jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytnego Rzymu, Plac Wenecki z Grobem Nieznanego Żołnierza i Ołtarzem Ojczyzny, Kapitol - wzgórze, które w dobie cesarstwa rzymskiego było duchowym i politycznym centrum miasta, Forum Romanum - serce starożytnego miasta, Koloseum - budowla antycznego Rzymu budząca dzisiaj największy respekt.  W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
01.05: Śniadanie. Wykwaterowanie.  Przejazd do Watykanu, udział w Audiencji Generalnej (przy pobycie Ojca Św. w Rzymie). Dalsze zwiedzanie Rzymu: Plac hiszpański , schody hiszpańskie,  barokowa Fontanna di Trevi, bazylika Św. Jana na Laternie-pierwsza bazylika papieska wraz ze Świętymi Schodami. Po południu przejazd do hotelu w okolicy Chianciano Terme na obiadokolację i nocleg.
02.05: Śniadanie.  Wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Florencji – stolicy Toskanii. Zwiedzanie miasta: Ponte Vecchio, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria Della Fiore z piękną neogotycką fasadą, Baptysterium, Dom Dantego, kościół Santa Croce, Most Złotników. Przejazd do hotelu, obiadokolacja , nocleg.
03.05: Śniadanie. Przejazd do Padwy- krótkie zwiedzanie. Wyjazd do Polski w godzinach południowych. Powrót do Wrocławia w godzinach nocnych ( czas przejazdu Padwa – Wrocław, ok. 15 godzin ) - 04.05.2024.

UWAGI:
Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, zestawy Audio Guide, lokalne opłaty oraz podatek turystyczny płatne we własnym zakresie – obowiązkowa opłata -  120 euro/os. (płatna u pilota w autokarze).
Cena nie obejmuje napojów do obiadokolacji.
Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

kraj Włochy
termin 26.04-03/04.05.24
długość 8 dni
dojazd autokarem
wyżywienie śniadania i kolacje
REZERWACJA OFERTY
 1. Proszę podać termin wyjazdu*
  To pole jest wymagane.
 2. OSOBA ZAMAWIAJACA

 3. Imię i nazwisko*
  To pole jest wymagane.
 4. E-mail*
  Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
 5. Telefon
  Invalid Input
 6. DANE UCZESTNIKÓW

 7. Ilość osób
  Invalid Input
 8. UCZESTNIK1
 9. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 10. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 11. UCZESTNIK2
 12. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 13. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 14. UCZESTNIK 3
 15. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 16. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 17. UCZESTNIK 4
 18. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 19. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 20. UCZESTNIK 5
 21. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 22. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 23. UCZESTNIK 6
 24. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 25. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 26. UCZESTNIK 7
 27. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 28. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 29. UCZESTNIK 8
 30. Imię i nazwisko
  Invalid Input
 31. Data urodzenia
  Invalid Input
  dd.mm.rrrr
 32. POZOSTALI UCZESTNICY
 33. Proszę wpsiać imiona i nazwiska oraz daty urodzenia pozostałych uczestników
  Invalid Input
 34. Dodatkowe informacje*
  To pole jest wymagane.
 35. *
  To pole jest wymagane
Zapytanie o ofertę

Kategorie

Facebook
Facebook