DZIEŃ KOBIET w Wiedniu 09-10.03.24

REZERWACJA Drukuj
Kategoria: Wycieczki objazdowe
Dodany przez: Eltur
Cena: 550,00 PLN

WEEKEND w  WIEDNIU

TERMIN: 09-10.03.2024

CENA:   550 zł/os.

 Termin wyjazdu potwierdzony. Brak miejsc.


 

ŚWIADCZENIA:
ZAKWATEROWANIE : 1 nocleg w hotelu 3* na obrzeżach Wiednia (pokoje 2-,3-os. z łazienkami)
WYŻYWIENIE : 1 śniadanie (bufet)
PRZEJAZD: autokarem (klimatyzacja, wc, DVD)     
OPIEKA pilota   
UBEZPIECZENIE NW (do 10000 zł)  i KL (do 10000 Euro)
Fundusze TFG ( 10 zł ) i TFP ( 10 zł )


RAMOWY PROGRAM :
Dzień 1: Wyjazd z Wrocławia (ul. Sucha, Dworzec PKS, galeria Wroclavia ) godz. 2.00. Przejazd do stolicy Austrii. Przejazd staromiejskim bulwarem Ringstrasse: Opera, muzea, Parlament, Teatr Nadworny, Ratusz, Uniwersytet, Park Miejski. Spotkanie z przewodnikiem - spacer po wiedeńskiej Starówce- w programie zwiedzania m.in: gotycka Katedra Św. Szczepana, Hofburg- rezydencja cesarzy z okazałymi gmachami, dziedzińcami i kościołem Augustianów, eleganckie promenady Graben, Kohlmarkt  i Kartnerstrasse, dzielnica muzeów, plac Marii Teresy. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Nocleg.
Dzień 2: Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Wiednia : pałacu Schönbrunn -  letniej rezydencji cesarskiej, zbudowanej za panowania Marii Teresy, parku pałacowego, palmiarni, gloriety. Przejazd do miasta - zapoznanie z architektoniczną twórczością austriackiego artysty Hundertwassera. Przejście pod Belweder-barokowy pałac otoczony ogrodem w stylu francuskim, obecnie galerii malarstwa i rzeźby. Czas wolny. Wyjazd z Wiednia w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

UWAGI :
Bilety wstępu płatne we własnym zakresie - Wiedniu : Schonbrunn ok. 29 Euro/os, Opera 10 Euro/os.
Obowiązkowa opłata za przewodnika miejskiego po Starówce w Wiedniu i Pałacu Schonbunn-  8 euro/os. (opłata pobierana w autokarze).

Obowiązkowa opłata za zestawy audioguide-15 zł/os.


Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

kraj Austria
miejscowość Wiedeń
termin 09-10.03.24
długość 2 dni
dojazd autokarem
wyżywienie śniadania
Zapytanie o ofertę

Kategorie

Facebook
Facebook