1. Na stronie głównej biura: www.eltur.wroc.pl kliknij w panel rezerwacyjny: " wyszukaj i rezerwuj online" (niebieski prostokąt z napisem wyszukaj ofert)

Zostaną Państwo przekierowani na naszą wyszukiwarkę : merlin.eltur.wroc.pl.

2. Wybór oferty:

W celu wyszukania oferty wczasów lub wycieczki prosimy wybrać takie parametry jak:

                 Rodzaj transportu (samolot, autokar)

                 Typ podróży (wczasy, wycieczka, city break itd.)

                 Cel podróży

                  Z jakiego miast podróż

                  Data wyjazdu

                 Data powrotu

                 Ilość osób

 

3. Rezerwacja wycieczki:

Po dokonaniu wyboru wycieczki prosimy o wypełnienie formularza („zgłoszenie rezerwacji na wybraną podróż”) i przesłanie do nas (przycisk „rezerwuj”). Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

 

3. Podpisanie umowy:

Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztów wyjazdu nasz konsultant kontaktuje się bezpośrednio z Państwem (e-mail’em lub telefonicznie). Następnie przesyłamy do Państwa Umowę-Zgłoszenie oraz Warunki Uczestnictwa. Umowę należy podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem, a następnie odesłać faksem na nr (71) 344 33 92 lub zeskanowaną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Złożenie podpisów na formularzu jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Głównego Organizatora i ich akceptacją.

 

4. Warunki płatności:

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonują Państwo wpłaty podanej kwoty na nr konta:

 

Biuro Podróży ELTUR s.c.

Ul. Św. Mikołaja 51-52, 50-127 Wrocław

PEKAO SA 84 1240 6670 1111 0000 5646 7093

 

Potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo faksem na nr (71) 344 33 92 lub zeskanowane na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (71) 344 33 92.

 

Facebook
Facebook