Poznań w Święto Niepodległości i Św. Marcina 11.11.24

REZERWACJA Drukuj
Kategoria: Wycieczki objazdowe
Dodany przez: Eltur
Cena: 140,00 PLN

POZNAŃ
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ ŚW. MARCINA

Termin:   11.11.2024

 

Cena:  140 zł/os.

 


Świadczenia :
Transport autokarem
Opieka pilota-przewodnika
Ubezpieczenie NNW (do 10000 pln)


Ramowy program:
Wyjazd z Wrocławia o godz.6.30 (ul. Sucha, Dworzec PKS, Galeria Wroclavia). Przejazd do Poznania. Zwiedzanie wnętrz katedry i podziemi. Przejazd na Stare Miasto. Spacer: dawna synagoga, fragment murów obronnych, kościół dominikanów. Bajeczny rynek z malowniczymi kamienicami oraz perłą architektury renesansu w Polsce – ratuszem. Zwiedzanie bogatych barokowych świątyń jezuitów i franciszkanów. Czas wolny na obiad i kupno słynnych rogali świętomarcińskich. Możliwość zwiedzenia zamku królewskiego lub interaktywnej makiety dawnego Poznania (we własnym zakresie). Spacer po eklektycznym placu Wolności – Hotel Bazar, Biblioteka Raczyńskich, Muzeum Narodowe, Arkadia oraz słynny Okrąglak. Wyjazd z Poznania ok. godz. 17.00. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.  

Uwagi:
Bilety wstępu płatne we własnym zakresie. : katedra poznańska (6 zł/os.).

Bilet wstępu na warsztaty Rogali Marcińskich: 35 zł/os.  https://rogalowemuzeum.pl . Deklaracja zakupu biletu wstępu przy zakupie wycieczki. 
Obowiązkowa opłata za zestaw Audio Guide - 10 zł/os. (płatne u pilota w autokarze).
Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów i po muzeach.

kraj Polska
miejscowość Poznań
termin 11.11.2024
długość 1 dzień
dojazd autokarem
Zapytanie o ofertę

Kategorie

Facebook
Facebook